קטגוריה
 
 
 
 
 
 

מחפשים מכונת תספורת מומלצת לבעלי החיים שלכם?

 
 
כשאנו מאמצים למשפחה שלנו בעלי חיים, ובפרט כלבים, חשוב מאד לשים לב לעניין הפרווה שלהם. אם לא נקפיד לספר אותם באופן קבוע, כמובן שתוך זמן קצר הפרווה שלהם תופיע בכל הבית, מה גם שבאקלים הישראלי יהיה להם חם למדי. לכן, יש להניח שהגעתם לפה מאחר שאתם מחפשים מכונת תספורת מומלצת עבור בעלי חיים. כמובן שיש מותגים מוכרים של מכונות תספורת כמו אוסטר, היינגר, אסקולפ ועוד - שאת כולם תוכלו למצוא בחנות של פרקו פטס, אך חשוב באופן כללי להבין איך בוחרים בכלל במכונה המתאימה.
 

הקריטריונים לבחירת המכונה

 
 
  • סוגי הסכינים - קודם כל, כשאתם מחפשים מכונת תספורת מומלצת, חשוב מאד לשים לב לאיכות הסכינים שלהם. על הסכינים עצמן צריכה להיות אחריות לשנה לפחות, וחשוב שהם לא יפתחו חלודה עם הזמן. לרוב, הסכינים של דגמי המכונות שציינו, הם מתאימים במיוחד, והמגע שלהם לא יוצר גירוי עם העור של החיה.

  • עם כבל או אלחוטי? - כשמחפשים המלצה למכונת תספורת, כדאי לזכור שיש היום דגמים מתקדמים שפועלים על בסיס הטענה ולא על חיבור לחשמל. באופן טבעי, כשהמכונה היא אלחוטית, קל יותר לעבוד עמה. יחד עם זאת, מחיר האלחוטית יהא לרוב גבוה יותר.

  • אנשי מקצוע יעדיפו לרוב להשתמש עם מכונה אלחוטית המאפשרת להם תנועתיות גדולה יותר בעבודה.

  • ללא רעש - שימו לב שבעת בחירת מכונת תספורת מומלצת, כדאי להקפיד על כך שהמכונה תהיה עם מנגנון השתקה. רוב הכלבים ממילא נרתעים מתספורת, והרעש רק יבהיל אותם יותר, ולכן חשוב שהמנגנון יהיה שקט.
 
 
 
מכונת תספורת מומלצת לבעלי חיים - פרקו פטס
 
 
 
 

למצוא את כל מה שאתם מחפשים

 
כעת, אתם יודעים שאם אתם מחשפים מכונת תספורת מומלצת של הדגמים המובילים, תוכלו למצוא אותם ממש כאן, בחנות של פרקו פטס. בחנות שלנו, תוכלו למצוא את הציוד המתקדם ביותר לבעלי חיים בכלל, ומכונות תספורת מעולות ומומלצות בפרט.

השאירו את פרטיכם, ונחזור אליכם עם הצעה מתאימה לציוד שאתם מחפשים.