קטגוריה
 
 
 
 
 
 

מהן התוצאות של שימוש בשמפו שלא מתאים לכלב?

 
 
אתם בוודאי יודעים שבכדי לשמור על פרוות הכלב שלכם מטופחת היטב, עליכם לרחוץ אותו באמצעות שמפו לכלבים . עם זאת, ראוי לדעת שישנם סוגים שונים של בקבוקי שמפו. כל סוג מסוים יכול להתאים לכלב מגזע מסוים, או כלב עם רגישות מסוימת או עם פרווה מסוג מסוים. שימוש בסוג השמפו הלא נכון, עלול להוביל בין השאר לנשירה מוגברת של הפרווה עד לכדי יצירת קרחות של ממש, וכן יצירת גירויים באור ותגובה אלרגית של הכלב. כמובן שיש למנוע זאת היטב, באמצעות כמה צעדים פשוטים.
 

כך תבחרו את השמפו הנכון

 
 
  • שימו לב לדרגת החומציות - לכל שמפו לכלבים יש דרגת חומציות משלו. ככל שדרגת החומציות גבוהה היותר, כך היא מסייעת לשמור יותר על פרוות הכלב נקיה, אם כי יש כמובן פרוות שרגישות לחומציות גבוהה, ויש לשים לב לכך. לרוב דרגת החומציות לכלב עם פרווה רגילה ובריאה, עומדת על 6.5 - אף כי יש כאמור לשים לב להתאמה הספציפית לכלב.
  • השתמשו במרכך - אחת הטעויות המרכזיות שאנשים עושים כשהם רוחצים את הכלב שלהם, הוא לחפוף את הפרווה של הכלב מבלי להשתמש במרכך. חישבו על אדם שיש לו שיער ארוך שמקיף את כל גופו - ברור שהוא ישתמש במרכך! כך גם הפרווה של הכלב שלכם חייבת מרכך ולא רק שמפו לכלבים, וחובה להשתמש בו.
  • התייעצו עם מומחה - כאשר אתם בוחרים שמפו לכלבים ומתלבטים בין כמה בקבוקים, כדאי פשוט להתייעץ עם מומחה בתחום. ציינו בפניו את הגזע של הכלב שלכם, את גילו, מצבו הבריאותי, מצב הפרווה, והאם ידועות לכם רגישויות מיוחדות, וכך תוכלו לבחור את בקבוק השמפו הטוב ביותר.
 

רכשו את מוצרי הטיפוח של פרקו פטס

 
מחפשים שמפו לכלבים שלכם? מעונייניםלפתוח חנות שתמכור ציוד טיפוח עבור כלבים? אתם מוזמנים לפנות לחברת פרקו פטס!החברה משווקת בישראל את מוצרי טיפוח המובילים לכלבים, כולל מוצרי שמפו שמיועדיםלכלבים מכל סוג. אנו נשמח לייעץ לכם בבחירת סוגי השמפו המתאימים לכלבים מכל סוג.
 
 
 
שמפו לכלבים