קטגוריה
 
 
 
 
 
 

טיפוח כלבים – שמפו ועוד

 
 
גידול כלבים בבית אינו מסתכם בהענקת חום ואהבה, אוכל ומקום נעים ונוח לשינה. גידול כלבים מצריך את טיפוח הכלב וטיפול בו בתחומים שונים. ברור לכולנו שאם כלב חולה או נפגע יש לקחת אותו לווטרינר לקבל טיפול הולם וברור לנו שכלב צריך לשהות מספר פעמים ביום בחוץ, לשחק בקרב אחיו הכלבים ולחוש מעט מתחושת הטבע שנמנע ממנו בתוך הבית. אבל לאלה יש להוסיף גם את טיפוח הכלב ושמירה עליו ממש כפי שאנו דואגים לעצמנו ולילדינו.
 

כלבים זקוקים לטיפוח בצורות הבאות:

 
 
  • רחצה
  • סירוק
  • הסרת מזיקים מהגוף
  • בגדים חמים לחורף (בהתאם לסוג הכלב)
 

ניקיון הכלב

 
ניקיון הכלב חשוב ביותר מכיוון שהפרווה שלו משמשת לא רק לצרכי הגנה מפני הקור בחורף, אלא גם משמשת כהגנה מפני קרינת השמש, מפני מזיקים שונים שלא יגיעו לעור וכדומה. שמירה על פרווה נקייה היא חובה ויש לעשות זאת באמצעות שמפו לכלבים וקונדישינר לכלבים שפותחו במיוחד לצרכים אלה. בנוסף לשימוש עם שמפו כלבים יש צורך לעשות שימוש בתכשירי טיפוח נוספים המכילים חומצת PH 6.5.
 
שמפו לכלבים מכיל חומרים אלה והוא גם מנקה את הפרווה וגם מחדיר חומרים מועילים לשכבת העור. בנוסף יש להשתמש גם במרכך המתאים לסוג הפרווה של הכלב ולסוג השיער.
 
 
 
שמפו ומוצרי טיפוח נוספים
 
 
 
 
מוצרי טיפוח לשמירה על ניקיון הכלב הם: שמפו לכלבים, קונדישינר, בשמים שונים, קוצצי ציפורניים, טיפות עיניים, שיניים ואוזניים, חומרי הדברה למזיקים שונים וכיוצא באלה.

חברת פרקו פטס היא יבואנית ומשווקת של ציוד למספרות כלבים, לווטרינרים ולבעלי כלבים משנת 1964. החברה מפעילה 7 תחנות שירות לתחזוקת הציוד שהיא מייבאת מארצות הברית ומצרפת בכל הנוגע לציוד מספרות לכלבים. החברה מייבאת ומשווקת שפע של תכשירי ניקיון וטיפוח לכלבים וחיות מחמד נוספות.

צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.